telegram-hack-free-نرم افزار رایگان هک تلگرام گوشی copy

آموزش تلگرام| دانلود رایگان نرم افزار تلگرام

آموزش رایگان هک تلگرام دانلود -telegram Hack free
آموزش رایگان هک تلگرام دانلود -telegram Hack free

با توجه به سوء استفاده های اخیر توسط برخی افراد سودجو مبنی بر فروش نرم افزار نفوذ تلگرام, این مطلب را تحت عنوان نرم افزار رایگاننفوذتلگرام منتشر نمودیم. امیدواریم با گسترش این مطلب از این کلاه برداری بزرگ جلوگیری نماییم:

 

نرم افزار ج****! تلگرام » براحتی کلیه پیام های دوستانتان را ببینید و مچ آنها را بگیرید!

این متن آگهی است که این روزها بسیار در اینترنت مشاهده می شود و بسیاری از کاربران بی اطلاع را با این دروغ به اصطلاح سرکیسه می نمایند.

نرم افزار جاسوسی تلگرام چیزی جز نسخه دسک تاپ(Telegram Desktop) یا نسخه مخصوص کامپیوتر خود نرم افزار تلگرام نیست!

»یعنی افراد فروشنده بجای نرم افزار هک تلگرام یا نرم افزار جاسوسی تلگرام؛ خود نرم افزار تلگرام که مخصوص نصب بر روی کامپیوتر است را به قیمت های عجیب به شما می فروشند!..

کافی است سری به وب سایت های فارسی زبان بزنید و تبلیغات گسترده فروش نرم افزار هک تلگرام را در اغلب وب سایت های تبلیغ محور ملاحظه فرمائید.(البته امیدواریم که صاحبان این وب سایت ها از دروغین بودن نرم افزار هک تلگرام مطلع نبوده باشند که در غیر این صورت آنها نیز با این شیادان دروغ فروش همدست خواهند بود..{لااقل پس از انتشار این مطلب؛ یعنی نرم افزار رایگان جاسوسی تلگرام)

جالب اینجاست که شرکت تولید کننده نرم افزار تلگرام با آن همه سرمایه گذاری و هزینه؛ هنوز سیاست پولی کردن خدمات خود را ندارد(شاید در آینده در مورد دلایل رایگان بودن نرم افزار تلگرام مطلبی منتشر کردیم..)؛ این درحالی است که در کشور عزیزمان ایران, افراد سودجو از بی اطلاعی مردم سوء استفاده کرده و بدون هیچ دردسری, فقط با یک دروغ! درآمدهای گزافی را به جیب مبارک میزنند..

در این مطلب مهم؛ روش کارکردن نرم افزار هک تلگرام یا نرم افزار جاسوسی تلگرام یا وسیله مچ گیری یا.. را به صورت کاملـاً رایگـان در این سایت ارائه خواهیم نمود تا حداقل من بعد افراد کمتری در این دام کلاه برداری تلگرامی! بیافتند و در این دوران پسا تحریم! پول هایشان را صرف کارهای مهمتری نمایند.

نرم افزار هک تلگرام – نرم افزار رایگان ج**** تلگرام

مرحله اول دانلود نسخه دسکتاپ (مخصوص کامپیوتر) نرم افزار تلگرام است.. (این همان نرم افزار جادویی جاسوسی تلگرام است و دیگر هیچ!!..) از اینجا می توانید نرم افزار دسک تاپ تلگرام را دانلود کنید.

خوب تا اینجا شما نرم افزار هک تلگرام یا نرم افزار جاسوسی تلگرام را بدون هیچ هزینه ای و به رایگان تهیه کردید..

مرحله بعدی یا مرحله آخر هم این است که پس از دانلود و نصب نرم افزار ویژه کامپیوتر تلگرام(تلگرام دسک تاپ) شماره تلفن مورد نظر, یعنی همان شماره ای که می خواهید اطلاعات کامل تلگرامش را ببینید را به همراه پیش شماره ۹۸+ ایران وارد کنید.

سپس پیامی از طریق تلگرام در گوشی شماره تلگرامی که وارد نمودید ارسال می شود که یک کد ۵ رقمی می باشد که با وارد کردن این کد در نرم افزار مخصوص کامپیوتر تلگرام (یا همان نرم افزار جاسوسی تلگرام یا نرم افزار هک تلگرام!) کار هکینگ شما تمام است .

تمـام.. در همین لحظات ناب؛ شما یک نفوذگر شدید و توانستید نرم افزار تلگرام را براحتی و رایـگـان هک کنید!.. تبـریـک واقـعـاً!!

نرم-افزار-رايگان-هک-تلگرام-telegram-hack-free-downlaod
نرم-افزار رايگان هک تلگرام telegram-Hack-free-downlaod

 

شما از این طریق می توانید کلــیـه اطلاعات و پیام های تلگرام فرد قربانی را ببینید و حتی به آنها پاسخ دهید! (البته این کار در دنیای جاسوسی, خصوصاً دنیای خاکستری جاسوسان و هکران تلگرامی, سوتی محرزی محسوب میشود و صاحب اکانت تلگرام پس از آن احتمالا همه چیز را خواهد فهمید..)

(از جمله اطلاعاتی که از طریق به اصطلاح هک رایگان تلگرام بدست خواهید آورد:  لیست تمام دوستان در تلگرام شخص – کلیه پیام های قبلی تلگرام – کلیه کانال های تلگرام فرد مورد نظر و هر آنچه در گوشی شخص و تلگرام او دیده می شود را شما خواهید دید..)

نکته جالب اینجاست که شرکت تولید کننده نرم افزار پیام رسان تلگرام جایزه ۱ میلیارد تومانی(۳۰۰ هزار دلار) برای هک این نرم افزار درنظر گرفته .. لینک جایزه ۱میلیاردی هک تلگرام

این هم آموزش خلاصه و آگاه کننده هک تلگرام یا نرم افزار جاسوسی تلگرام؛ البته رایــگان ..

لطفاً به کلیه دوستان و گروه ها اطلاع رسانی کنید تا از این پس لااقل کسی پولی تحت عنوان نرم افزار جاسوسی تلگرام یا نرم افزار هک تلگرام نپردازد و دست به دست هم پرده از این تبلیغ دروغین “نرم افزار هک تلگرام!” برداریم..

من این مقاله را آموزش رایگان هک و جاسوسی تلگرام نام گذاری میکنم و از کلیه دوستان تقاضا دارم مطلب آموزش هک تلگرام را به همه معرفی نمایید تا هم قربانیان این فاجعه کمتر شود و هم جلوی خرید این نرم افزار دروغین را گرفته باشیم..

telegram-hack-free-نرم افزار رایگان هک تلگرام گوشی copy
telegram-hack-free-نرم افزار رایگان هک تلگرام گوشی دانلود

حال چطور میتوان تشخیص داد که تلگرام ما توسط فرد دیگری دیده می شود یا خیــر؛ (چطور متوجه هک تلگرام گوشی شویم؟)

کافیست برای جلوگیری از ادامه تماشای اطلاعات تلگرام گوشی همراهتان و یا اطمینان از جاسوسی افراد, وارد نرم افزار تلگرام شوید و از قسمت  Settings گزینه    Privacy and Security را انتخاب و پس از آن روی گرینه Active Sessions کلیک کنید.

در این بخش کلیه ابزار و یا پلتفرم هایی که به این اکانت تلگرام متصلند دیده میشود.

اگر بجز نام گوشی تلفن شما, نام دستگاه یا دستگاه های دیگری نیز ملاحظه فرمودید مشخص میشود اکانت شما مورد عنایت جاسوسان قرار گرفته است.

با کلیک روی نام هر کدام از ابزارهای متصل به تلگرام ,میتوانید آنها را حذف نمائید.

جلوگيري-از-جاسوسي-هک-تلگرام
جلوگيري-از-جاسوسي-هک-تلگرام

پس ازین پس اگر کسی از شما خواست کدی که از طرف تلگرام برای شما آمده را برای او بخوانید؛ به هیچ وجه قبول نکنید زیرا با این کار فیها خالدون مکاتبات تلگرامی خود را در اختیار او قرار داده اید..

 

 

دیدگاه بگذارید

9 Comments on "آموزش تلگرام| دانلود رایگان نرم افزار تلگرام"

security-high.png

در قسمت کامنت ها؛ آدرس کانال تلگرام خود را به همگان معرفی کنید.(کانالهای غیر اخلاقی حذف خواهند شد..)

کانالهای تلگرام, بزرگترین وب سایت معرفی کـانـال های تلـگـرام در کشور.

 
user-busy.png
انتشار این مطلب بسیار ضروری است: این یک مطلب آموزشی بسیار با اهمیت می باشد که بسیاری از افراد را در دام دروغین "نرم افزار های هک و جاسوسی تلگرام" انداخته است. پس با انتشار این مطلب از ادامه این کلاه برداری بزرگ جلوگیری کنیم.

لینک این مطلب: http://channels-telegram.ir/?p=21

 
Notify of

Sort by:   newest | oldest | most voted
Guest
بهروز
2 years 4 months ago
کانال تخصصی رشته ریاضی کاربردی

https://telegram.me/mathematicianbooks

Guest
misha
2 years 3 months ago
khaste nabashid , masalan mani ke ye keshvare dge hastam o gooshiye taraf dar dastres nist che ghalati konam?????
Guest
رامين
2 years 3 months ago
دوست عزيز من حساب تلگرامم ٢ بار تا حالا هك شده بدون اطلاع من. گوشى دست هيچ كس جز من نبوده ولى نميدونم چطور اين اتفاق افتاده. پس بايد راه ديگه اى هم براى هك وجود داشته باشه به نظرم. من رشته كامپيوتر خوندم و security رو در حد بالا رعايت كردم هميشه و با اين حال هك شدم !!!!
Guest
[…] آموزش رایگان هک تلگرام| دانلود رایگان نرم افزار جاسوسی … […]
Guest
[…] آموزش رایگان هک تلگرام| دانلود رایگان نرم افزار جاسوسی … […]
Guest
[…] آموزش رایگان هک تلگرام| دانلود رایگان نرم افزار جاسوسی … […]
Guest
[…] آموزش رایگان هک تلگرام| دانلود رایگان نرم افزار جاسوسی … […]
wpDiscuz